Haber ve Duyurularımız
<< geri dön
BENİM DADIM PROJESİ / 30.03.2015

Kurumsal olarak; Suflör kullanmadan yaşamayı öğrenen çocuklar yetiştirmek; topluma ?çocuksu? değerleri, insani değerleri sunmak ve yaygınlaştırmak ,

insan yaşamı için çok önemli olan okul öncesi eğitim alanında aileler ve çocuklar için kaliteli bir seçenek ve standart oluşturmak temel amacımızdır.

Bu amaca ulaşmak için birçok proje uygulamaktayız.  Yaptığımız bireysel veli görüşmelerinde aldığımız geribildirimlerin değerlendirilmesi sonucunda ; çocuklarımızın sağlıklı gelişim ve eğitimlerinde anne baba tutumları  kadar, çocukla ilgilenen çocuk bakıcılarının tutum ve yaklaşımlarının da son derece önemli olduğunu görmekteyiz.

Bu konunun önemi neticesinde, Çekmeköy Küçük Şeyler Anaokulu yönetimi olarak ?Aklın Evde Kalmasın? sloganıyla Benim Dadım Eğitim Projesi ile çalıştırmakta olduğunuz dadıları eğitime almaya karar verdik. Projemizin amacı dadılık hizmeti aldığınız kişilerin çocuğun sağlıklı gelişimi ve eğitimi konusundaki tutum ve davranış süreçlerini doğru yönetmelerine ve kurumsal hedeflerimizle aynı paralellikte olması yönünde rehberlik etmek olacaktır.

Proje sürecine katılmak isteğe bağlı olacaktır
© 2010 Tüm hakları sakılıdır. Çekmeköy Küçük Şeyler Anaokulu
Üstün Dökmen Yaşam Boyu Gelişim ve Eğitim Akademisinin Bir Markasıdır.
Anasayfa
|
Etkinlikler
|
E-bültenler
|
Foto Galeri
|
Duyurular
|
İletişim
Tasarım ve Kodlama: Maya Interactive